Netiona

Netiona jest intergratorem rozwiązań sieciowych oraz dystrybutorem oprogramowania. Jako integrator Netiona świadczy usługi projektowania, budowy i integracji zaawansowanych rozwiązań sieciowych. Skupia się na współpracy z klientami korporacyjnymi, średnim i małym biznesem oraz administracją publiczną.

Netiona dostarcza urządzenia i systemy na potrzeby sieci miejskich, przemysłowych, biurowych, hotspotów oraz wydajnychłączy punkt-punkt . Świadczy usługi projektowania, budowy i integracji zaawansowanych rozwiązań sieciowych między innymi w technologiach takich jak: WiMAX , LTE, GPON, GEPON.

Netiona integruje warstwę sieciową z aplikacjami. Wykonuje modernizacje, audyty i ekspertyzy związane z sieciami WLAN i LAN oraz wszelkie usługi integracyjne. Tworzy i wdraża politykę bezpieczeństwa dla sieci komputerowych. Netiona jako integrator wykonuje kompleksowe wdrożenia wykraczające poza branżę IT. Posiada doświadczenie pozyskiwaniu środków z UE i realizacji dofinansowanych projektów. Netiona posiada logistykę i doświadczenie niezbędne w realizacji złożonych projektów w skali całego kraju. Obszar działalności firmy obejmuje całą Polskę. Netiona skupia się na współpracy z korporacjami, średnim i małym biznesem oraz administracją publiczną.

Strategia działania Netiony opiera się na tym, że nie dostarczamy samego sprzętu, ale przede wszystkim wiedzę jak efektywnie budować i eksploatować systemy informatyczne. Posiadamy głęboką wiedzę teoretyczną i bogate doświadczenie praktyczne. Dysponujemy niezbędnym zapleczem technicznym i profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi pozwalającymi na optymalizację i wykrywanie problemów w systemach bezprzewodowych w warstwie fizycznej i transmisyjnej.

Stale współpracujemy z wieloma firmami świadcząc im wsparcie techniczne. Autoryzacje producentów jakie uzyskaliśmy i programy partnerskie, w których uczestniczymy zapewniają najwyższy poziom przygotowania technicznego i handlowego. Nasi pracownicy są systematycznie szkoleni w celu podnoszenia kwalifikacji, aby zawsze byli w stanie służyć swoją pomocą na każdym etapie współpracy.